English

Rritet numri i palestinezëve të vrarë në Gaza

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Numri i njerëzve të vrarë në luftën e Izraelit në Gaza që nga 7 tetori është rritur në 32,845, sipas Ministrisë së Shëndetësisë në territorin e rrethuar.

- Advertisement -

Sulmet izraelite në Gaza kanë plagosur gjithashtu të paktën 75,392 njerëz.

Gjatë 24 orëve të fundit, 63 persona janë vrarë dhe 94 janë plagosur.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×