aksident

VIDEO| Përplasen 3 automjete në Lezhë, makina përmbyset mbi trotuar

3 makina janë përplasur në lagjen "Gurra" në qytet Lezhë. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi  i njërit prej automjeteve shtetasi B. M....

Dibër| Helmoi veten, bashkëshorti i dehur aksidentohet teksa e çonte në spital

  Një 37-vjeçar në Dibër ushtroi dhunë psikologjike ndaj bashkëshortes së tij e cila më pas konsumoi një sasi lënde helmuese duke...

Aksident në rrugën Burrel-Klos, raportohet për 6 të plagosur

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të premteje në aksin Burrel-Klos, ku sipas informacioneve paraprake raportohet se janë plagosur 6...

Aksident në Pogradec, autoboti përplaset me makinën

Një aksident ku janë përfshirë dy  mjete ka ndodhur pasditen e së enjtes në Pogradec. Një mjet i ngarkuar me gaz është...

VIDEO| Aksident i frikshëm në Maliq, makina përmbyset afër banesës

Një aksident ka ndodhur në kryqëzimin e fshatit Lumalas, në Maliq mesditën e së martës. Makina ka dalë nga rruga dhe ka...

Del nga rruga makina në Vlorë, plagoset 25-vjeçari

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Vlorë-Kuç rreth orës 18:20 të së shtunës. Një 25-vjeçar ka qenë duke drejtuar mjetin tip...

Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, makina bie në lumin Shkumbin

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Librazhd, ku një mjet ka rënë në lumin Shkumbin. Paraprakisht dyshohet se shkak...

Aksident në Rrugën e Arbrit, makina del rruga dhe përfundon në greminë

Një aksident është shënuar pasditen e së hënës në Bulqizë. Aksidenti është shënuar në rrugën rurale të fshatit Smollik që lidhet me...

Humb kontrollin e motoçikletës, plagoset 61-vjeçari në aksin Shkodër-Tiranë

Një 61-vjeçar është plagosur pasi humbi kontrollin e motoçikletës në aksin rrugor Shkodër-Tiranë, në fshatin Beltojë. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e së...

Aksident në Durrës, një Benz përfundon sipër Benzit tjetër

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në bulevardin Epidamn në Durrës. Një Benz “A Class” ka përfunduar sipër një...

Makina përplas motorin në Maminas, dy të lënduar

Një aksident i rëndë ka ndodhur në zonën e Maminasit këtë të enjte, ku bëhet me dije se një motomjet është...

EMRAT| Aksident i rëndë në Rrugën e Arbrit, 3 të vdekur dhe 4 të plagosur

3 persona kanë humbur jetën në një aksident i rëndë është shënuar pasditen e së mërkurës në Rrugën e Arbrit. Aksidenti ka...

Shqetësuese! Në 3 ditët e para të vitit 2023, 24 aksidente

24 aksidente kanë ndodhur në vetëm 3 ditët e para të vitit 2023. Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj tha në një...

Tjetër aksident me vdekje në Divjakë brenda pak minutave, ndërron jetë një grua

Një tjetër aksident me vdekje është shënuar brenda pak minutave në Divjakë, ku sipas informcioneve paraprake nga dalja e një automjeti...

Aksident i rëndë në Divjakë, 1 i vdekur dhe disa të plagosur

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në Divjakë. Bëhet me dije se një...

Aksidente në Elbasan dhe Divjakë

Dy aksidente automobilistike janë regjistruar në Elbasan dhe Divjakë. Sipas informacioneve paraprake të policisë, shtetasi  E. Gj., 39 vjeç, banues në Elbasan,...