emra

Zbardhen emrat e parë të PD-së për presidentin e ri

Grupi parlamentar i Partisë Demokratike është mbledhur mesditën e së enjtes për çështjen e presidentit dhe kandidaturat që partia do të...

‘Presidenti i ri’, Idrizi: Është koha të fokusohemi në emra konkretë

Kryetari i Partisë Drejtësi, Integrim dhe Unitet (PDIU), Shpëtim Idrizi ka deklaruar se palët politike tashmë duhet të fokusohen në emra...

Ish-diplomati Nesho tregon emrat që mund të jenë kandidatura për President

Për ish-diplomatin Agim Nesho, ka disa emra të cilët mund të jenë kandidatë të pranuar nga partitë politike, për postin e...

‘Po zhbëhet procedura’, Balliu hedh dyshime për zgjedhjen e Presidentit nga PS

Anëtari i Komisionit të Rithemelimit, Klevis Balliu e sheh si të dyshimtë mënyrën dhe procedurën e ndjekur nga Partia Socialiste për...