English

U mbyt në Durrës teksa peshkonte, gjendet në brigjet e Kroacisë trupi i 40-vjeçarit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Trupi i pajetë i një 40-vjeçari shqiptar të mbytur para dy muajsh në zonën e Porto Romanos, është gjetur në brigjet e Kroacisë.

- Advertisement -

Sipas burimeve, bëhet fjalë për trupin e Aurel Ndonit, i cili ishte duke peshkuar kur ra në ujë rreth një muaj më parë.

Ndoni ishte duke peshkuar së bashku me të vëllanë dhe një person tjetër dhe dyshohet se ka rrëshkitur duke rënë në ujë.

Për shkak të tërheqjes nga rryma ai nuk ka mundur të dalë nga deti. Pavarësisht kërkimeve të polumbarëve të Policisë në atë kohë, trupi i tij nuk u gjend.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?