English

U shkarkua nga Laçi, Stavri Nica trajneri i ri i Kukësit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Stavri Nica është trajneri i ri i Kukësit. Ai u shkarkua nga ekipi i Laçit dhe përmes një njoftimi në Facebook u bë me dije se është arritur një marrëveshje.

- Advertisement -

Ndeshja e radhës do të jetë kundër Dinamo City dhe trajneri Nica do të nisë menjëherë stërvitjen për të përgatitur ekipin.

Më herët ekipi i Kukësit kishte trajner Rraman Hallacin. Shkak për shkarkimin e tij janë bërë dy ndeshjet e para të kampionatit duke bërë që ekipi të pozicionohet në vendin e fundit.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×