VIDEO| La futbollin pas atakut kardiak, Aguero probleme me zemrën live në emision

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Sergio Aguero, ish-futbollisti i Barcelonës i cili u detyrua të lerë profesionin prej problemeve me zemrën ka pasur sërish të tilla në një transmetim live.

Ai ishte në bisedën me blegërin Ibai Llanos në “Twich” kur papritur ndaloi dhe vuri duart në gjoks.

“Mendoj se pata një mini-aritmi,” – tha Aguero kur u pyet nga moderatori i intervistës i shqetësuar pasi pa gjendjen e përkeqësuar të ish-futbollistit.

- Advertisement -

Llanos e pyeti nëse kishte nevojë të shkonin në spital, por Aguero pohoi se ka një çip i cili do t’i jepte një sinjal nëse do të kishte diçka për t’u shqetësuar.

Aguero pësoi një atak kardiak në muajin tetor të vitit 2021 gjatë një loje futbolli kundër Deportivo Alaves dhe pasi u testua nga një kardiolog iu desh të tërhiqej nga profesioni i tij.

 

LEXONI GJITHASHTU:

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Pas Sekretares së Përgjithshme, në pranga dhe një punonjëse tjetër e MSH

Pas sekretares së Përgjithshme, në pranga dhe një punonjëse tjetër e MSH. vijon...

“Ankohej e vajtonte”, Osmani flet pas takimit me Vuçiç: Nuk ishte takim negociues

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka folur pas takimit me Aleksandër Vuçiç në praninë e presidentit francez, Emmanuel Macron dhe kancelarit Olaf Scholz, në...

Arrestohet sekretarja e përgjithshme e Ministrisë së Shëndetësisë

Është arrestuar ditën e sotme sekretarja e përgjithshme e Ministrisë së Shëndetësisë, Joana Duro. Burime për Euronews Albania, bëjnë me dije se arrestimi i saj...

TË FUNDIT

Pas Sekretares së Përgjithshme, në pranga dhe një punonjëse tjetër e MSH

Pas sekretares së Përgjithshme, në pranga dhe një punonjëse tjetër e MSH. vijon...

“Ankohej e vajtonte”, Osmani flet pas takimit me Vuçiç: Nuk ishte takim negociues

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka folur pas takimit me Aleksandër Vuçiç në praninë e presidentit francez, Emmanuel Macron dhe kancelarit Olaf Scholz, në...

Arrestohet sekretarja e përgjithshme e Ministrisë së Shëndetësisë

Është arrestuar ditën e sotme sekretarja e përgjithshme e Ministrisë së Shëndetësisë, Joana Duro. Burime për Euronews Albania, bëjnë me dije se arrestimi i saj...

2.76 milionë banorë në Shqipëri, mosha mesatare arrin 38.8 vjeç

Shqipëria ka humbur 1.1% të banorëve të saj gjatë vitit 2022, përqindje kjo që e ka çuar popullsinë e vendit në 2.761.785 banorë. Rënia e numrit...

Blinken: S’ka armëpushim në Ukrainë pa tërheqje të Rusisë

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, tha se nuk mund të ketë armëpushim në Ukrainë nëse nuk arrihet një marrëveshje “e drejtë dhe e...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×