Akuza e fortë e Prençit: Manja e Rama blenë me para gjakun e Klodian Rashës

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ish-drejtues i lartë i Policisë, Shemsi Prençi ka lëshuar akuza të rënda duke thënë se Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja së bashku me kreun e qeverisë Edi Rama, kanë blerë me para gjakun e Klodian Rashës, i cili humbi jetën dy vite më parë.

Në një intervistë për Euronews Albania, ai bëri dhe një krahasim mes Edi Ramës dhe Sali Berishës.

Teksa u nda sërish te Manja theksoi se ky i fundit ka dhunuar të gjithë elektoratin dibran ndërsa sot del e shet mend për zbardhjen e 21 janarit.

- Advertisement -

“A ka audio më të rëndë kur Ulsi Manja dhunoi të gjithë elektoratin dibran. Sot Manja del e shet mend. Në fakt ai është njeriu më i implikuar me video dhe audio.

Manja dhe Rama kanë blerë me para gjakun e Klodian Rashës. Kemi dy dallime, Berisha nuk blen gjakun me para dhe Edi Rama duke përdorur karrem Manjën i çoi para familjes së Klodian Rashës e ditën e nesërme u ndaluan protestat”-tha ai.

LEXONI GJITHASHTU: 

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Numërohen 71% e votave në Turqi, ja kush kryeson bindshëm

Me më shumë se 71% të votave të numëruara, presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan vazhdon të kryesojë kundërshtarin Kemal Kilicdaroglu në balotazhin e sotëm,...

Festa e qershive në Drobonik, fermerët: Prodhim i pakët por të kënaqur me çmimet

Qershitë, të parat fruta të pranverës, kanë një festë të posaçme në Drobonik të Beratit. Moti i keq nuk ka ndalur banorët dhe fermerët që...

A do e mbështesni Bashën për kreun e PD? Ja si përgjigjet deputeti Gështenja

Deputeti Lefter Gështenja, është shprehur se e gjithë opozita duhet të reflektojë për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit. I ftuar në Euronews Albania ai...

TË FUNDIT

Numërohen 71% e votave në Turqi, ja kush kryeson bindshëm

Me më shumë se 71% të votave të numëruara, presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan vazhdon të kryesojë kundërshtarin Kemal Kilicdaroglu në balotazhin e sotëm,...

Festa e qershive në Drobonik, fermerët: Prodhim i pakët por të kënaqur me çmimet

Qershitë, të parat fruta të pranverës, kanë një festë të posaçme në Drobonik të Beratit. Moti i keq nuk ka ndalur banorët dhe fermerët që...

A do e mbështesni Bashën për kreun e PD? Ja si përgjigjet deputeti Gështenja

Deputeti Lefter Gështenja, është shprehur se e gjithë opozita duhet të reflektojë për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit. I ftuar në Euronews Albania ai...

“Opozita u vetë-flijua”, Agim Baçi: Pse nuk i kërkon askush llogari Berishës

Analisti Agim Baçi teksa komentoi zgjedhjet lokale të 14 majit, ku fitoi PS, tha se opozita u vetë-flijua. I ftuar në Euronews Albania, ai theksoi...

Studimet për historinë antike të ilirëve e Shqipërisë, botimet shkencore që po bëhen

Luan Përzhita, rektor i Akademisë së Studimeve Albanologjike, është shprehur se në fushën e antikitetit  ka botime por që nuk janë të mjaftueshme. I ftuar...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×