Blogerja: Curraj i Epërm, vendi që më ka mbetur pa vizituar në Shqipëri

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Anxhi Çeliku, një influencere që promovon Shqipërinë së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania.

Ajo tha se ka vizituar pothuajse të gjithë fshatrat dhe vendet e Shqipërisë, përveç dy tre fshatrave.

Çeliku theksoi se i ka ngelur në mendje që të vizitojë Currajn e Epërm që ndodhet në veri të Shqipërisë.

- Advertisement -

“Curraj i Epërm në veri që më ka mbetur pa vizituar nga Shqipëria. Janë edhe dy tre vende të tjera. Ndërsa pjesën tjetër e kam vizituar të gjithën.

Në Tiranë mund të vizitohet Krraba, zona e Shëngjergjit. Janë vende që kohët e fundit kanë filluar të vizitohen”- theksoi ajo.

LEXONI GJITHASHTU: 

 
LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Momentet dramatike kur 8-vjeçari nxirret nga rrënojat dhe ribashkohet me nënën e tij

Një seri fotosh dramatike tregojnë 8-vjeçarin Yigit Çakmak duke u nxjerrë nga rrënojat nga punonjësit e urgjencës në Hatay, Turqi, 52 orë pas tërmetit...

Pamje rrëqethëse nga rrënojat, vajza e vogël mban foshnjën në duar dhe kërkon ndihmë

Një tjetër video rrëqethëse është publikuar në rrjet nga tërmeti shkatërrimtar që goditi Turqinë dhe Sirinë. Nga pamjet e filmuara në rrënoja, shihet një vajzë...

LeBron James rekord absolut, shënon historinë në NBA

LeBron James  shënon historinë duke u bërë golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave në NBA duke kaluar rekordin e gjatë të Kareem...

TË FUNDIT

Momentet dramatike kur 8-vjeçari nxirret nga rrënojat dhe ribashkohet me nënën e tij

Një seri fotosh dramatike tregojnë 8-vjeçarin Yigit Çakmak duke u nxjerrë nga rrënojat nga punonjësit e urgjencës në Hatay, Turqi, 52 orë pas tërmetit...

Pamje rrëqethëse nga rrënojat, vajza e vogël mban foshnjën në duar dhe kërkon ndihmë

Një tjetër video rrëqethëse është publikuar në rrjet nga tërmeti shkatërrimtar që goditi Turqinë dhe Sirinë. Nga pamjet e filmuara në rrënoja, shihet një vajzë...

LeBron James rekord absolut, shënon historinë në NBA

LeBron James  shënon historinë duke u bërë golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave në NBA duke kaluar rekordin e gjatë të Kareem...

VIDEO/ Banorët e Laçit hapin dyert e banesave për turqit: I presim në shtëpitë tona

Kamera e Euronews ishte këtë të mërkurë në qytetin e Laçit, ku mori disa përjetime të qytetarëve në lidhje me tërmetin shkatërrimtar që goditi...

Nuk kursehet Lionel Messi, dhuron shumën e majme për Turqinë dhe Sirinë

Fondacioni i lojtarit të njohur ndërkombëtarisht Lionel Messi ka dhënë një ndihmë të madhe financiare për njerëzit e prekur nga tërtmeti i frikshëm. Mesi dhuron...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×