English

Festa unike e tifozëve nga Shkupi, dhurojnë gjak për 28 Nëntor

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Grupi i tifozëve “Shvercerat” nga Shkupi kanë festuar 28 Nëntorin në mënyrë unike.

- Advertisement -

Në stadium, por jo duke tifozuar. Duke dhënë gjak.

Të organizuar së bashku me Kryqin e Kuq, për disa orën sot me 28 nëntor, hapësira në të cilën tifozët mbështesin ekipin e tyre të zemrës, u shndërrua në një hapësirë bamirësie dhe kujtim për të gjithë të rënët për kombin shqiptar.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×