Fotoja e sekretarit në PD me ish-zyrtarin e FBI-së, Koka: Propagandë e Ramës

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gazetari Bledian Koka e cilëson tejet patetike dhe një propagandë, publikimin e fotos së Enri Cenos, sekretar për marrëdhëniet me jashtë në Partinë Demokratike, me ish-zyrtarin e FBI-së, Charles McGonigal.

Në një intervistë për Euronews Albania, Koka u shpreh se Rama po kërkon që me presionin ndaj mediave të heqë vëmendjen nga përfshirja e tij në skandalin “McGonigal”.

“Ajo ishte tejet patetike. Kur flasim për propagandë dhe për kapjen e televizioneve nga mazhoranca aktuale, e kemi fjalën pikërisht për këto shfaqje dhe këto pamje. Duket qartë që media, propaganda dhe Edi Rama janë në një situatë të vështirë dhe mundohen të kapen pas fijes që as nuk ndillin dhe as nuk fajësojnë dot askënd.

- Advertisement -

Mendoj që është një banalitet dhe presion i madh, tregues se në çfarë derexheje dhe çfarë halli ndodhet aktualisht Edi Rama”, theksoi ai.

LEXONI GJITHASHTU

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Vritet një polic i Kosovës në Veri, plagoset një tjetër

Një zyrtar i Policisë së Kosovës, me inicialet A.B, është vrarë dhe një tjetër është plagosur në orët e para të së dielës në...

Kreu i Emergjencave Civile: Zjarri në fabrikën e bojrave është vënë nën kontroll

Kreu i Emergjincave Civile, Haki Çako, deklaroi në një intervistë për Euronews Albania se zjarri i rënë në fabrikën e bojrave në Maminas është...

Zjarri në fabrikën e bojrave| Situatë kritike, evakuohen banorët, anulohet dasma

Që prej orës 10:30 të mbrëmjes së të shtunës zjarrfikësit vijojnë luftën me flakët që ka përfshirë një fabrikë bojërash në zonën e Maminasit...

TË FUNDIT

Vritet një polic i Kosovës në Veri, plagoset një tjetër

Një zyrtar i Policisë së Kosovës, me inicialet A.B, është vrarë dhe një tjetër është plagosur në orët e para të së dielës në...

Kreu i Emergjencave Civile: Zjarri në fabrikën e bojrave është vënë nën kontroll

Kreu i Emergjincave Civile, Haki Çako, deklaroi në një intervistë për Euronews Albania se zjarri i rënë në fabrikën e bojrave në Maminas është...

Zjarri në fabrikën e bojrave| Situatë kritike, evakuohen banorët, anulohet dasma

Që prej orës 10:30 të mbrëmjes së të shtunës zjarrfikësit vijojnë luftën me flakët që ka përfshirë një fabrikë bojërash në zonën e Maminasit...

Dyshimet mbi shkakun e zjarrit në fabrikën e bojrave, flakët rrezikojnë dy banesa

Një zjarr masiv ka përfshirë një fabrikë bojrash në Maminas, në autostradën Tiranë-Durrës. Burime për Euronews Albania bëjnë me dije se zjarri, ka nisur...

Zjarr masiv në fabrikën e bojrave në Maminas, MB: Shmangni autostradën Tiranë-Durrës

Një zjarr masiv ka përfshirë një fabrikë bojrash në zonën e Maminasit, në autostradën Tiranë-Durrës. Përmes një njoftimi zyrtar Ministria e Brendshme i bën thirrje...Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×