English

Habit Lorenc Jemini: Edi Manushi më dhuroi gjysmë gici për Vit të Ri

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Analisti sportiv Lorenc Jemini tha për “Good morning Albanians” në Euronews Albania se me ndryshimin e kohëve edhe rëndësia e dhuratave për festat e fundvitit ka rënë.

- Advertisement -

Në këtë rrjedhë ai foli dhe për një dhuratë që kishte marrë nga Edi Manushi.

“Manushi na bëri një dhuratë shumë shqiptarçe, na dhuroi nga një gjysmë gici. Mua faktikisht më pëlqeu shumë se kur e pa bashkëshortja ime u habit, çne ti me mish domethënë. Na e dhuroi gjithë stafit dhe ishte shumë domethënëse. Ishte mish shumë i mirë,” – u shpreh Jemini.

Analisti shtoi gjithashtu se dhuratat tashmë bëhen gjatë gjithë vitit si një mënyrë për të mbajtur më afër marrëdhëniet me njerëzit dhe përgjithsisht nuk janë surpriza sepse personave që do iu dhurosh diçka mund t’i pyesësh paraprakisht ose t’i japësh para për ta zgjedhur vetë atë që duan.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?