English

Kardinali Ernest Simoni Troshani: S’kam bërë asnjë mrekulli, ato i bën Krishti

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kardinali Ernest Simoni Troshani thotë se nuk ka bërë ndonjë mrekulli, pasi sipas tij, mrekullitë i bën vetëm Zoti.

- Advertisement -

Në emisionin “Real People” në Euronews Albania, Troshani tha se ka qenë dëshmitar i një mrekullie.

“Asnjë. Të gjitha i bën Zoti, por që shikohen nga të gjithë me sy. Ishte gruaja me djalin e  vet, ishte edhe vjehrri aty. Pse ke ardhur më thanë me 10 vetë?

Kam ardhur se ky djali 14, vjeç është rrëzuar prej motori, ka rënë në koma. Më thirrën mua, i kam bërë lutjen dhe janë shëruar, ai edhe e ëma”, theksoi ai.

LEXONI GJITHASHTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?