English

Konstituohet Komisioni Hetimor për ‘TIMS’, disa prej dëshmitarëve që do të thirren

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Konstituohet Komisioni Hetimor për sistemin ‘TIMS’. Burime bëjnë me dije se sekretar është zgjedhur Xhemal Qefalia.

- Advertisement -

Kryetari i këtij Komisioni ka shpalosur planin paraprak hetimor dhe listën e dëshmitarëve që do të thirren në komision.

Mësohet se mes dëshmitarëve do të kërkohen që të dalin para komisionit hetimor, kryeministri Edi Rama, misnistri i Brendshëm Taulant Balla,  ish-drejtori i policisë Ardi Veliu, ish-ministri i Brendshëm Bledar Çuçi, Muhamet Rrumbullaku, drejtor i Përgjithshëm i Policisë së shtetit, dhe Gledis Nano, ish-drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×