English

Kush ishte shqiptari që harxhoi 25 mijë € për 1 natë në Dubai? Flet menaxheri Grami

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Franc Grami menaxher në Dubai foli për shpenzimet që bëhen nga turistët si dhe për jetën e natës.

- Advertisement -

Në një lidhje të drejtpërdrejt për emisionin ‘Good Morning Albanians” në Euronews Albania, ai tha se shuma më e lartë që mund të ketë shpenzuar një person në Dubai është 300 mijë euro.

Ndërkohë shuma më e lartë që ka shpenzuar një shqiptar brenda natës është 25 mijë euro.

“Shumica e multimilionerëve janë në Dubai,, sidomos këtë sezon. Qëkur ka filluar lufta me Ukrainën, shumica e manjatëve rusë janë këtej. Votin e kaluar hotelet ishin plot. Me të dëgjuar më kanë thënë se kanë shpenzuar 200-300 mijë euro brenda natës në club. Kemi rastit një tavolinë me një shqiptar që ka shpenzuar 25 mijë euro brenda natës”-tha ai.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?