English

Përfshihet nga flakët Salla Universale në Shkup

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një incident është regjistruar në Shkup, ku është përfshirë nga flakët  Salla Universale.

- Advertisement -

Zjarrfikësit dhe policia tashmë janë në terren, sipas informacioneve jozyrtare ka edhe të lënduar nga tymi.

Objekti një kohë të gjatë ka qenë jashtë përdorimit, për shkak se është në proces të rikonstruimit. Ende nuk dihen detaje në lidhje me ngjarjen.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×