English

Rrëfehet motra e Dan Hutrës: Vëllai edhe i vogël ka qenë i egër

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Motra e Dan Hutrës i akuzuar për vrasjen e 3 grave 4 ditë më parë në Tiranë tha në një intervistë ekskluzive për emisionin Review në Euronews Albania tregoi se i vëllai, i akuzuar  zyrtarisht për vrasjen e 4 grave ka qenë natyrë e egër dhe nevrik që fëmijë.

Ajo rrëfeu se Dani ka jetuar jashtë vendin për një kohë të gjatë, dhe ka qenë me nënën deri patra se të hynte në burg për dhunë në familje.

“Kur ka vrarë gruan e parë kam qenë në Greqi, pasi kam jetuar aty 17-vjet. Sa ka qenë fëmijë ka qenë i egër dhe nevrik por jo me përdor dhunë. Ai më shumë ka ndenjur jashtë. Me nënën ka pasur raport shumë të mirë, nuk ka pasur raporte të këqija. Nëna ka jetuar me Danin pasi doli nga burgu, deri kur ra prapë në burg 8 muaj atëherë ka ikur nëna te vëllai i madh”, tregoi ajo.

- Advertisement -

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×