vjedhja

Vidhet kasaforta e një biznesi privat në Tiranë

Një 37-vjeçar është arrestuar nga policia e kryeqytetit pasi ka vjedhur kasafortën e një subjekti privat në të cilin ishte i...

Shoferja e lë ndezur e shkon në market, vidhet mjeti luksoz në Vlorë. E pëson autori

Një automjet luksoz është vjedhur gjatë mbrëmjes së të hënës në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në shëtitoren e qytetit,...

Berisha mbledh Kryesinë në seli, zbulon objektivin kryesor të demokratëve

Ish-kryeministri Sali Berisha zhvilloi këtë të martë një mbledhje të Kryesisë së Rithemelimit, ku u ndal gjerësisht te rezultati i zgjedhjeve...

Vodhën 10 milionë lekë e bizhuteri, pranga hajdutëve në Tiranë. Gabimi që i fundosi

Dy të rinj janë arrestuar nga policia e Tiranës, pasi janë identifikuar si personat që vodhën dy herë të njëjtën banesë...

Vidhte monopatina në Tiranë, arrestohet 20-vjeçari. Çfarë i gjeti policia

Një 20-vjeçar është arrestuar nga policia i Tiranës si autor i dyshuar i vjedhjeve të 7 monopatinave në kryeqytet. Policia ka proceduar...

Vodhi filialin e postës private në Tiranë, arrestohet 27-vjeçari

Policia ka mudnur të identifikojë dhe të arrestojë 27-vjeçarin që mori një shumë parash në filialen e një poste private, duke...

“Mijëra euro, paund dhe bizhuteri”| Vodhi kasafortën e babait, arrestohet 33-vjeçari

Një 33-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi vodhi në banesën e babait të tij, kasafortën me një shumë të...

EMRI| I vodhi çantat e dorës me dhunë dy shtetaseve, arrestohet 36-vjeçari

Një 36-vjeçar, i identifikuar si Edison Foto, është arrestuar nga policia e Korçës, si autor i 3 vjedhjeve të ndodhura në...

VIDEO| Vidhet foristrada në mes të Tiranës, hajduti e merr me karrotrec

Një 38-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi organizoi vjedhjen me karratroc të një foristrade, si dhe të një motomjeti...

Vidhte farmacitë gjatë natës, arrestohet 37-vjeçari në Tiranë

Një 37-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës, pasi dyshohet si autor i disa vjedhjeve në disa farmaci të Tiranës gjatë...

“Mos më akuzo fëmijët, i kam shembullorë”- Eksperti: Si u vodh banesa e komentatorit

Eksperti i kriminalistikës, Artan Rexhepi, ishte i ftuar këtë të hënë në Euronews Albania, ku foli në lidhje me fenomenin në...

Vodhën 150 mijë euro bizhuteri në një banesë, kapen hajdutët

Policia e Vlorës ka arrestuar 2 persona të cilët dyshohet se kanë marrë pjesë në një vjedhje të një banese në...

Denoncuan vjedhjen e BMW, pranga 2 vëllezërve. Donin të përfitonin nga siguracioni

Policia e Kamzës ka arrestuar dy vëllezër kosovarë, banues në Finlandë, të cilët bënë kallëzim të rremë për vjedhjen e automjetit...

Vodhi para dhe sende me vlerë në një lokal, e ‘pëson’ autori

Një 31-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Durrës, pasi dyshohet se është autori i vjedhjes së një shume parash...

Vodhi laptopin në lokal, e ‘pëson keq’ pas 15 ditësh autori

Një 34-vjeçar është arrestuar nga policia e Sarandës pasi dyshohet se më datë 15 mars ka vjedhur një laptop në ambientet...

Vidhet kasaforta në lokalin e dasmave, hajdutët marrin 25 mijë euro

Një sallë dasmash në qyetetin e Pejës ka rënë pre e një vjedhjeje në orët e para të mëngjesit të së...