English

“Tempulli”, mes 23 të arrestuarve dhe këshilltari bashkiak në Elbasan (EMRI)

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Numri i të ndaluarve gjatë operacionit “Tempulli” në Elbasan ka shkuar në 23 gjatë 12 orëve të fundit.

- Advertisement -

Mes të arrestuarve është dhe këshilltari bashkiak Franko Hakilja, i cili është nga radhët e LSI-së.

Burime për Euronews Albania, bëjnë me dije se mes të arrestuarve dyshohet se është dhe një student.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?