English

Urimi i Ambasadës amerikane në Tiranë për Krishtlindje

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ambasada amerikane në Tiranë ka uruar të gjithë besimtarët e krishterë shqiptarë për festën e Krishtlindjeve.

- Advertisement -

Në një postim që ka bërë në rrjetet sociale, ambasada amerikane uron për një vit të ri të lumtur dhe të begatë.

“Gëzuar Krishtlindjet nga të gjithë ne në Ambasadën e SHBA! Gëzuar festat dhe urimet më të mira për një vit të ri të lumtur dhe të begatë!”- shkruhet në urimin e SHBA.

LEXONI GJITHASHTU: 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?