English

Ndahet nga jeta arbitri i njohur gjirokastrit, Astrit Mema

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ndahet nga jeta ish-arbitri i njohur gjirokastrit Astrit Mema. Për më shumë se 30 vite Astriti arbitroi me profesionalizëm ndeshjet e futbollit duke përfshirë dhe Kategorinë Superiore.

- Advertisement -

Mema ka punuar për shumë vite si vëzhgues i FSHF-së, drejtues i Kolegjiumit të Arbitrave Gjirokastër, si edhe ka qenë për një periudhë kohore edhe në postin e kryetarit të Shoqatës Rajonale të Futbollit të Gjirokastrës.

Ai kontribuoi edhe për formimin profesional të arbitrave të rinj gjirokastritë.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?