English

Gazetarja: Një fundjavë me djalin e kalova me 3 mijë lekë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gazetarja Rovena Cerka tregoi në një intervistë për “Good morning Albanians” në Euronews Albania eksperiencën e pushimeve me të birin.

- Advertisement -

Ajo tha se për një fundjavë kanë shpenzuar 3 mijë lekë.

“Bëj sfida në Instagram dhe i pyes njerëzit sa lekë mendoni ju se duhet të shpenzoj këtë fundjavë. Të pamëshirshmit vendosën që unë të harxhoja 30 mijë lekë për 2 ditë, 3 mijë lekë të reja për të dy ne. Pa përfshirë transportin ja dola të shpenzoja aq për një fundjavë. Ka vende shumë të bukura,” – u shpreh Cerka.

Gazetarja tha se në Shën Gjergj mund të kalojë fundjavën edhe me 5 mijë lekë të vjetra, duke theksuar këtu se mjafton vullneti për të kaluar mirë dhe gjithçka realizohet.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?