“Kemi ardhur nga Finlanda”, tifozët të entuziazmuar për ndeshjen Shqipëri-Poloni

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kombëtarja shqiptare e futbollit luan sot në 20:45 kundër Polonisë në “Air Albania”.

Qindra tifozë kuq e zinj por edhe polakë kanë mbushur rrugët e Tiranës. Ata shpresojnë që Shqipëria të fitojë kundër Polonisë, ndërsa shihen shumë të entuziazmuar për ndeshjen.

Tifozët shprehen se kanë ardhur nga Kosova dhe Finlanda në mbështetje të Shqipërisë.

- Advertisement -

“Kemi ardhur nga Presheva. Shpresojmë që këtë herë do ja dalim. Jemi kënaqur”

“Jetojmë këtu në Tiranë. Shpresojmë shumë për fitore por dhe me barazim jemi të kënaqur. Mendoj se do të dalë 1:0 për Shqipërinë”

“1-0 për Shqipërinë, çdo gjë është super, biletën e kam blerë para një muaji, isha dhe në Çeki dhe e pashë Shqipërinë”

“Jemi nga Kosova, kemi ardhur nga Finlanda vetëm për të përkrahur Shqipërinë”- shprehen ato.

LEXONI GJITHASHTU: 


LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Kreu i Republikanëve serbë: Ja pse është përfshirë nipi i Millosheviçit në politikë

Kryetari i Republikanëve serbë Nikola Sanduloviç tha në një intervistë për “Balkan Talks” në Euronews Albania se përfshirja në politikë e nipit të Sllobodan...

Politikani serb: Vuçiç po përgatitet për konflikt të armatosur në Kosovë

Kryetari i Republikanëve serbë Nikola Sanduloviç tha në një intervistë për “Balkan Talks” në Euronews Albania se presidenti serb, Aleksandër Vuçiç po përgatitet për...

“Më keq se me Millosheviçin”/Politikani serb: Vuçiç pret urdhrin nga Putin për luftë

Kryetari i Republikanëve serbë Nikola Sanduloviç tha në një intervistë për “Balkan Talks” në Euronews Albania se presidenti serb, Aleksandër Vuçiç po pret urdhrin...

TË FUNDIT

Kreu i Republikanëve serbë: Ja pse është përfshirë nipi i Millosheviçit në politikë

Kryetari i Republikanëve serbë Nikola Sanduloviç tha në një intervistë për “Balkan Talks” në Euronews Albania se përfshirja në politikë e nipit të Sllobodan...

Politikani serb: Vuçiç po përgatitet për konflikt të armatosur në Kosovë

Kryetari i Republikanëve serbë Nikola Sanduloviç tha në një intervistë për “Balkan Talks” në Euronews Albania se presidenti serb, Aleksandër Vuçiç po përgatitet për...

“Më keq se me Millosheviçin”/Politikani serb: Vuçiç pret urdhrin nga Putin për luftë

Kryetari i Republikanëve serbë Nikola Sanduloviç tha në një intervistë për “Balkan Talks” në Euronews Albania se presidenti serb, Aleksandër Vuçiç po pret urdhrin...

Paralajmërimi i politikanit serb: Vuçiç po përgatit një sulm tjetër si në Banjskë

Kryetari i Republikanëve serbë Nikola Sanduloviç tha në një intervistë për “Balkan Talks” në Euronews Albania se presidenti serb, Aleksandër Vuçiç po përgatit një...

“Radoiçiç i lirë”, Sanduloviç: E pabesueshme që SHBA e BE heshtin përballë Vuçiç

Kryetari i Republikanëve serbë Nikola Sanduloviç tha në një intervistë për “Balkan Talks” më gazetarin Franko Egro se është e pabesueshme që Shtetet e...


 
Sondazh

A mendoni se Serbia mund të provokojë sërish konflikt në Kosovë?
×