pako

Konstatohet një pako e dyshimtë në Rinas, Njësia Antieksploziv kryen verifikimet

Një pako e dyshimtë është konstatuar nga shërbimet e policisë në aeroportin e rinasit gjatë skanimit të disa pakove në ambientet...

Punonjësit e bashkisë Pogradec vjedhin ndihmat për qytetarët

Katër punonjës të bashkisë Pogradec janë arrestuar të dielën pasi vodhën ndihmat për qytetarët. Pakot e vjedhura dhe automjeti me të cilin...

Trafik ndërkombëtar droge me postë, si u kapën 2 trafikantët në Tiranë

Dy persona janë arrestuar këtë të enjte në kuadër të operacionit policor të koduar "Green mail”, për goditjen e veprimtarisë kriminale...