Jonila godole

Godole pas mbledhjes: Duhet analizë për situatën në PD, s’është puna te kryetari

Anëtarja e Kryesisë, Jonila Godole ka folur pas mbledhjes që u zhvillua mbrëmjen e djeshme dhe që zgjati për 10 orë. Në...

Jonila Godole: Lufta tani fillon, brenda strutkturave të PD ka nisur debat i fortë

Anëtarja e kryesisë së Partisë demokratike Jonila Godole, ishte e ftuar këtë të enjte në “Now” në Euronews Albania ku tha...

“Demokratët do votojnë për një parti të majtë”, Godole: Ja çfarë kërkova në mbledhje

Jonila Godole tha se është e trishtuar që demokratët do të votojnë për një parti të majtë si Partia e Lirisë. Anëtarja...

Godole zbardh diskutimet në mbledhjen e PD: Pyetja që bëra për kandidatët e bashkive

Anëtarja e kryesisë së Partisë Demokratike Jonila Godola tha për Euronews Albania se edhe ajo vetë e ka pyetur kryesinë e...

A do të largohet Alibeaj pas 14 majit? Jonila Godole: Qëndrimin e ka bërë publik

Anëtarja e kryesisë së Partisë Demokratike Jonila Godole tha se në rast se zgjedhjet e 14 majit nuk do të shkojnë...

EMRAT/ 5 deputetë të PD bojkotuan votimin për Bejkon si kandidat për Tiranën

Pesë deputetë nuk kanë votuar për Roland Bejkon që të dalë kandidat për Bashkinë e Tiranës në zgjedhjet e 14 majit. Gazetarja...

Peticion për dekomunistizimin, Godole: Duhen 20 mijë firma

Jonila Godole, drejtore e Institutit për Demokraci, Media dhe Kulturë ka ndërmarrë një iniciativë për të mbledhur mbi 20 mijë firma...