English

Sherr masiv në Shijak, plagosen 2 persona, shoqërohen në Polici 20 të tjerë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një sherr masiv mes disa personave ka ndodhur në Shijak gjatë një ndeshjeje Futbolli të U 21 vjeçarëve.

- Advertisement -

Sipas burimeve bëhet me dije se nga konflikti kanë mbetur të plagosur dy persona.

Mësohet se sherri ka nisur nga numri 16 i Partizanit dhe më pas ka degjeneruar në dhunë mes disa personave.

Po ashtu bëhet me dije se lidhur me ngjarjen janë shoqëruar në komisariatin e Policisë 20 persona, ndërkohë që po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?